Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 7. 4. 2020: Přesun webů je zdárně dokončen! Můžete vkládat obsah! Všechny problémy, které jste nahlásili, byly již odstraněny. V případě dalších problémů mě, prosím, kontaktujte (pavel(zavináč)fatym.com nebo 731402651).
P. Pavel
Bylo

Soluňácké exercicie

pout muzi16 Ve dnech 20. 1. - 23.1. se uskutečnila duchovní obnova exercičního typu pro soluňáky.

Zahájení proběhlo v 18:00. Po příjezdu o. Marka byla úvodní mše svatá a první přednáška. Tímto jsme vstoupili do silencia.

V pátek ráno jsme měli přednášku a po ní jsme jeli na pohřeb P. Pacala do Znojma. Zádušní mše se konala v kostele sv. Jana Křtitele. Během dne jsme měli ještě několik přednášek. Další mši svatou už jsme neměli.

V sobotu jsme kromě přednášek měli také možnost generální zpovědi. Odpoledne jsme vyjeli do kostela do Oleksovic a chvíli jsme zůstali na faře. Zde jsme potkali jediného trvalého jáhna v okolí. Mši jsme měli na faře.

V neděli bylo vyvrcholení celých exercicií. Při mši svaté v Prosiměřickém kostele jsme mohli všichni ministrovat. Po mši následovala přednáška, úklid fary a závěrečná adorace.

Na závěr bych chtěl poděkovat o. Markovi, o. Františkovi, manželům Dundovým, kteří nám vařili, všem soluňákům, kteří se zůčastnili a všem, kdo nám nějak pomohl.

Tento článek je jen krátká verze. Pro víceinformací včetně obsahu přednášek klikněte zde.Sdílet

| Autor: Jan Kříž | Vydáno dne 09. 02. 2011 | 3684 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 417059
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace