Výzdoba kostelů

Květinová výzdoba kostela - Ostrožská Lhota Velikonoce 2007

Ostr_Lhota Velikonoce Pro vaši inspiraci představujeme novou květinovou výzdobu kostela (Ostrožská Lhota).

V Ostrožské Lhotě jsme začali s výzdobou kostela před Velikonocemi 2007 Náš kostel je zasvěcen sv. Jakubovi staršímu.
Chtěli bychom se s vámi podělit o to, jak se nám daří připravovat výzdobu kostela k různým svátkům a příležitostem.
K zavedení těchto stránek jsem se rozhodla, když jsem se začala každý týden starat o výzdobu kostela. Protože nejsem floristka, jako není většina z nás, hledala jsem inspiraci na internetu. Po dlouhém hledání na téma: výzdoba kostelů, jsem našla jediné fotografie z farnosti Skalice, kde byla nafocena nádherná výzdoba kostela a pomohla mi při velikonoční výzdobě v našem kostele. Proto nyní zakládáme s Fatymem tyto stránky, abychom se vzájemně inspirovali a předávali si rady a zkušenosti. Pokud jste ochotné obohatit naši galerii, nafoťte výzdobu kostela i s detaily, aby bylo dobře vidět jaké rostliny byly použity a jak jsou ve vazbě uspořádány. Napište taky, ve kterém kostele byly fotografie pořízeny, popřípadě i k jaké příležitosti. Věříme, že věšina z vás tyto inspirace přivítá a děkujeme všem, které rozšíří naši sbírku námětů.
Děkujeme
Eliška Pospíšilová, Osrožská Lhota

Celkový pohled
Ostr_Lhota Velikonoce


obětní stůl: kaly,karafiáty velké bílé, malé zelené, bílé a zelené chryzantémy,gypsophila, medvědí tráva, zahradní asparát, listy fatsie a rumory
Ostr_Lhota Velikonoce


přízdoba obětního stolu stejný materiál
Ostr_Lhota Velikonoce

Materiál k uveřejnění na stránkách fatymu zaslala Eliška Pospíšilová z Ostrožské Lhoty

Všechny články v rubrice Výzdoba kostelů (květinová výzdoba kostelů i jiná...) zobrazíte kliknutím na ikonku "Výzdoba kostelů", která je umístěna vlevo nahoře vedle tohoto článku.

Sdílet

| Autor: Hana Adámková | Vydáno dne 03. 06. 2007 | 14482 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 414037
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace