Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 7. 4. 2020: Přesun webů je zdárně dokončen! Můžete vkládat obsah! Všechny problémy, které jste nahlásili, byly již odstraněny. V případě dalších problémů mě, prosím, kontaktujte (pavel(zavináč)fatym.com nebo 731402651).
P. Pavel
Zajímavé...

Matka Bohumila Langrová

Na internetové televizi s názvem TV-Mis.cz jsem objevila další velmi cenou nahrávku. Ráda bych na tuto nahrávku upozornila tímto krátkým článkem a také bych ji chtěla doporučit k poslechnutí i Vám.

Audio nahrávka s názvem „Bohu a lidem byla milá“ obsahuje životopisné pásmo o Matce Bohumile Langrové z kongregace Milosrdných sester svatého Karla Boromejského. Jako úvod k této nahrávce nabízím pár životopisných údajů o této sestře.Bohumila Langrová, vlastním jménem Žofie, se narodila v Brně – Slatině a to 1.12. 1896. Byla to řeholnice a také generální představená Kongregace Milosrdných sester sv. Karla Boromejského. Jako generální představená kongregace nařídila poté, co dostala od komunistických orgánů dotazníky na počet sester a jejich postavení v řádu, že všechny novicky dostanou povolení složit řeholní sliby okamžitě, bez obvyklých čekacích lhůt, aby znemožnila komunistickým úřadům administrativně bránit novickám ve vstupu do kongregace. Určitou dobu skrývala ve svém klášteře pronásledovaného Otu Mádra. V roce 1952 byla zatčena a v rámci vykonstruovaného monstrprocesu Mádr a kol. odsouzena na 20 let do vězení. Propuštěna byla 11. května 1960 na amnestii.
Moudře, statečně a prozíravě řídila kongregaci jak v těžkých dobách 2. světové války tak i v době útlaku církve totalitní komunistickou vládou. Důvěřovala v Boží pomoc v každé situaci. Sestra Bohumila Langrová zemřela 10. 5. 1979 ve Znojmě –Hradišti.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 09. 11. 2009 | 5728 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 416935
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace