Zajímavé...

Nová fakta k "Varování": Napojení na australskou sektu

Blog "midwaystreet" zveřejnil dodatečné informace o pozadí poselství "Varování".
Existuje zde napojení na australskou sektu, jejíž vůdce sedí ve vězení za znásilnění!

Dublin, 23.11.2013 (kath.net/jg) 016 - Na blogu "midwaystreet" zveřejnili další informace o pozadí poselství "Varování". Údajná irská "vizionářka" je podnikatelka Mary Carberryová, která vystupuje i pod dívčím jménem Mary McGovernová.

Poselství "Varování" brzy začal podporovat jistý P. Marie-Paul, který se označuje jako katolický kněz. Ten se pokusil teologickými argumenty ukázat pravost poselství a šířil je dále na různých internetových stránkách. Avšak "Varování" dal do souvislosti s jinými, již odsouzenými "vizionáři". Mezi nimi byla v roce 1995 zesnulá Veronica Luekenová z Bayside (USA) a William Kamm (tzv. Little Peeble) v Cambewarra (Austrálie).

Rešerše uživatelů Facebooku, kterým se to začalo zdát podezřelé, nakonec ukázaly, že P. Marie-Paul není žádný platně vysvěcený katolický kněz, ale sám byl členem sekty Williama Kamma. Správce stránky "Varování" na Facebooku se nakonec radil se samotnou "vizionářkou". "Marie od Božího milosrdenství" mu tvrdila, že osobně mluvila s Ježíšem o P. Marie Paulovi. Ten příspěvky (falešného) kněze prý označil doslova jako "důležité".

Od Williama Kamma směřuje opravdu přímé napojení na Mary Carberryovou a "Varování". Na tomto místě přichází opět do hry Breffni Cully, který společně s dcerou Mary Carberryové Sarah založil vydavatelství Trumpet Publishing Ltd.
"Midwaystreet" rešeršemi zjistil, že Trumpet Publishing již získalo práva na firemní název "Coma Books". V "Coma Books" si lze koupit poselství a modlitby "Varování v knižní formě - zřejmě s vysokým ziskem pro vydavatelství! Knihy se tisknou v Polsku a vydavatelství ho bez zprostředkovatele přímo rozesílá kupujícím. Tři svazky poselství stojí každý jeden € 15,99, kniha "Křížová výprava modlitby" stojí € 7,99.

Cully pod jménem "Joseph Gabriel" pořádal semináře o "Varování" v Kanadě, USA a Austrálii. Na své elektronické vizitce uvádí jako svůj podnik "TheWarningSecondComing" (Druhyprichodvarovania). To je název internetové stránky "Marie od Božího milosrdenství".
Cully je zubař v důchodu, který má účast na několika podnicích a investuje do nemovitostí. Navzdory svým mnohým kontaktům má na síti Google+ pouhé dva přátele: svého správce a ženu jménem Christine Lammermannovou.

Christine Lammermannová
je spojkou mezi "Varováním" a Williamem Kammem. Její dcera Bettina se v roce 1991 provdala za údajného "vizionáře" v Německu. Matka a dcera následovaly Kamma v témže roce do Austrálie, aby žily v jeho společenství, jak řekla v interview pro Illawara Mercury.

Kamm se narodil v r. 1950 v Kolíně a za 4 roky přišel s rodiči do Austrálie. V r. 1985 (nebo v r. 1984) založil "Rád sv. Šarbela "a usiloval o jeho uznání církví. Tato skupina však byla Katolickou církví zakázána. berichtet. - odkaz

V r.. 1991 Kamm tvrdil, že Bůh mu dovolil mít 12 královen a 72 princezen. S těmito ženami měl zplodit jádro nového lidstva, které mělo po brzy očekávaném konci světa zalidnit zem. Bettina byla jednou z "královen", dokud v r.. 2006 sektu neopustila. V r. 2002 byl Kamm za znásilnění dvou nezletilých holčiček zatčen a v roce 2005 a 2007 odsouzen na několik let vězení - až do roku 2015.

Na internetové stránce Kamm uveřejňoval poselství "Varování". O jeho vlastních "zjeveních", které měl údajně v r. 1983, se tam už neobjevilo nic, odkdy se začaly "vize" Irky "Marie od Božího milosrdenství". Obsahově tam jsou pozoruhodné paralely k ​​"Varování":

Pěstujte si vlastní potraviny, peníze už nebudou mít žádnou cenu, kupujte zlato a stříbro, konec je blízko! Kamm dále tvrdí, že Bůh mu prorokoval, že on bude jednou posledním papežem (!)

Navzdory osudu své dcery Christine Lammermannová zůstala nadále členkou sekty. Až donedávna udávala adresu Společenství jako sídlo své internetové marketingové firmy. Na internetové stránce Lammermannové se v listopadu 2011 objevila poselství "Varování", avšak bez udání zdroje. V jednom mailu se zdá, jakoby dokonce sama přebírala autorství jedné z modliteb. "Doufám, že se ti líbí, co jsem napsala", uvedla v souvislosti s modlitbou č. 125. Pocházejí poselství od Mary Carberryové? Nebo se za "Marii od Božího milosrdenství" skrývají ještě další "vizionáři"?

Irsko se vůbec zdá být plodnou půdou "vizionářů". Kromě Joe Colemana, k jehož přívržencům patřila i Mary Carberryová, je tam jistý O'Leary, který tvrdí, že má zjevení od r. 1988. Ten založil modlitební skupiny, které velmi připomínají skupiny "modlitebních křížových výprav" z "Varování".

Další "vizionářka" Christina Gallagherová podle článku Daily Mail popisovaná jako "nenápadná žena v domácnosti" a matka dvou dětí, za 20 let "kariéry" dosáhla pozoruhodný blahobyt. Noviny Irish Sunday World v r. 2007 informovaly, že Gallagherová býdlí v Malahide, severně od Dublinu, v luxusním domě v hodnotě $ 5,4 milionu dolarů. V téže obci žije i Mary Carberryová.

Blog "midwaystreet" bude na toto téma dále rešeršovat. -Zg-

@@+@@


Převzato z www.magnificat.sk, tento článek vyšel 25. 11. v souboru článků s názvem
Monitoring: Kampaň za “rodovú rovnosť”, Richter obnovil adopcie do Talianska! Čo je vlastne za “VAROVANÍM” a i.

a naleznete ho ZDE.

@@+@@


O tomto tématu se hovořilo i debatě na TV-LUX v pořadu U Nikodéma.
Pořad si můžete pustit, odkaz najdete v článku:
ARCHIV TV-LUX - U Nikodéma: DUCHOVNÍ SVĚT A "ZÁZRAKY"

Další vydané články k tématu naleznete, zadáte-li do vyhledavače na této stránce slovo "varování".


Sdílet

| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 28. 11. 2013 | 3133 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.magnificat.sk
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 407983
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace