Zajímavé...

Přehled zpráv o rodině v EU: Za kritiku homosexulity vězení?

*Za kritiku homosexuality ve Švédsku do vězení? Žádný problém pro Evropský soud pro lidská práva.
*Přední evropská homosexuální "nezisková organizace" přímo financovaná evropskou / nizozemskou vládou a Georgem Sorosem.
*Angličtí katoličtí biskupové žádají členy parlamentu, aby odmítli toryovský návrh "homosexuálních manželství."

Každý, kdo zpochybňuje veřejný boj za práva homosexuálů ve Švédsku, může skončit ve vězení. Evropský soud pro lidská práva prohlásil, že tento rozsudek není porušením žádného práva. V roce 2004 švédská vláda obvinila skupinu autorů letáků "z agitace proti národní nebo etnické skupině", z trestného činu, za který hrozí až dvouleté vězení.

Okresní soud v roce 2006 čtyři muže odsoudil, na odvolání byl rozsudek změněn, ale později ho potvrdil Nejvyšší soud těsným rozhodnutím 5 ke 3.

Čtyři obvinění se odvolali na Evropský soud pro lidská práva, který 9. února rozhodl, že jejich žádost byla "očividně neopodstatněná." Soud řekl, že jejich odsouzení nebylo porušením článku 10 (svoboda projevu) Evropské úmluvy o lidských právech. Byl to "legitimní a přiměřený zásah" do práv svobody projevu žadatelů a byl nutný na ochranu "pověsti a práv jiných."

Případ začal v roce 2004, kdy čtyři aktivisté roznesli kolem 100 letáků vyjadřujících námitky proti rozšířenému akceptování homosexuální aktivity na střední škole.

Na letáku bylo napsáno: "Boj za práva homosexuálů. Během několika desetiletí společnost prošla od odmítání homosexuality a jiných sexuálních úchylek k uvítání tohoto deviantního sexuálního sklonu. Vaši protišvédští učitelé velmi dobře vědí, že homosexualita má morální destruktivní účinek na podstatu společnosti a dobrovolně se ji budou snažit předložit jako něco normálního a dobrého. "

Letáky povzbudili čtenáře, aby odpověděli na propagaci homosexuality poukazováním na souvislost mezi rozšířením HIV / AIDS a růstem homosexuální aktivity nakažených osob, a že homosexuální lobbistické skupiny se snaží "zlehčovat" svou podporu pedofílie.

Čtyři aktivisté Tor Fredrik Vejdeland, Mattias Harlin, Björn Tang a Niklas Lundström u soudu odmítli tvrzení, že se snažili vyjádřit pohrdání homosexuály. Místo toho řekli, že jejich cílem bylo "zahájit diskusi o nedostatku objektivity ve vzdělávání na švédských školách."

Švédský nejvyšší soud uznal jejich práva vyjádřit své názory, ale prohlásil, že tvrzení byla "zbytečně útočná". Většina vyjádření především poznamenala, že žáci školy neměli možnost letáky, které našli ve svých skříňkách, odmítnout.

Soudci řekli, že snaha dodat žákům argumenty pro diskusi "mohla být dosažena bez útočných vyjádření proti homosexuálům jako skupině."

Nakonec byli první tři aktivisté podmíněně odsouzeni a dostali pokuty od přibližně 200 do 2000 eur a čtvrtý byl podmíněně propuštěn.

@@@


Přední evropská homosexuální "nezisková organizace" přímo financovaná evropskou / nizozemskou vládou a Georgem Sorosem

Britský člen Evropského parlamentu Godfrey Bloom, člen euroskeptické Nezávislé strany Velké Británie, chtěl tento týden vědět, proč zdánlivě nezávislá nezisková organizace Mezinárodní asociace gayů a lesbiček (ILGA-Europe), získala právě dvě třetiny svého operativního rozpočtu přímo z Evropské komise. Bloom řekl, že skupina dostala celkově 70% svého financování od daňových poplatníků - buď z EU nebo od nizozemského parlamentu.

Bloom poukázal na údaje, které IGLA zveřejnila za rok 2011, které říkají, že 67,7% z jejich rozpočtu 1 824 000 EUR přišlo z grantů z Evropské komise. Dalších 50 000 EUR jim udělila nizozemská vláda. Ze zbývajících 521 400 EUR rozpočtu získala skupina celkově 402 400 EUR od tří osob: George Sorose, Sigrid Rausinga a anonymního dárce.

Organizace se na svém blogu vyjádřila: "Členské organizace ILGA-Europe platí své členské příspěvky přímo ILGA (World)." Jednotlivé členské příspěvky, řekla skupina, "používá světová asociace na podporu homosexuálních, bisexuálních, transsexuálních a intersexuálnych organizací v jiných částech světa. "Evropský právník pro lidská práva J. C. von Krempach, autor blogu Turtle Bay and Beyond, poukázal na to, že to znamená, že organizace je v podstatě vládní organizací financovanou Evropskou komisí, aby lobbovala za změny v Evropské komisi.

Několik let byla skupině zamítaná žádost o status neziskové organizace při OSN pro její spojení se skupinami, které podporují pedofilii, ten však nakonec získala společným lobbingem několika evropských zemí. Kromě toho pravidla OSN říkají, že "nezisková organizace" podle definice nesmí být financována vládami.

Austin Ruse z Institutu pro katolickou rodinu a lidská práva napsal, že evropské země, které protlačují boj za práva homosexuálů v OSN, tam dělají hodně "zlé krve." "Evropské národy vnucují extrémně homosexuální skupiny do Komise neziskových organizací OSN.

"Jiné vlády," včetně USA a Velké Británie "se zabývali příčinou, proč jeho homosexuální aktivita lidským právem vypracovaným mezinárodními zákony."

Godfrey Bloom se zeptal evropských komisařů: "Když se vezme v úvahu podíl vlastního příspěvku ve financování ILGA-Europe, opravdu Komise věří, že ILGA-Europe může být popsána jako nevládní organizace nebo jako část" občanské společnosti "?

Bloom pokračoval: "Jak se Komise dívá na vliv, který mohou uplatnit bohatí jednotlivci nad nevládními organizacemi, které podporují? Není to riskantní, že osoby jako George Soros si mohou "koupit" jednu nebo více nevládních organizací, které jsou ekonomicky závislé na jejich příspěvcích? Jak se Komise dívá na dopad tohoto zvláštního typu "filantropie" na demokracii? "

Poukázal na žádost ILGA o další milion eur rozložený na tři roky z evropského fondu EuropeAid a na to, že Komise hodlá na požadavek odpovědět.

Bloom poukázal na to, že mezi požadavky na nevládní organizaci, která se snaží o uznání, aby získala poradní status při OSN, je, že "větší část fondů organizace by měla pocházet z příspěvků od národních členů, jednotlivců nebo z jiných nevládních složek."

Zeptal se, zda Evropská komise má podobná pravidla a pokud ano, zda věří, že ILGA těmto požadavkům vyhovuje. Ruse řekl, že tato odhalení pravděpodobně podnítí přehodnocení postavení skupiny jako neziskové organizace při OSN.

@@@


Angličtí katoličtí biskupové žádají členy parlamentu, aby odmítli toryovský návrh "homosexuálních manželství"

Katolický biskup ze Shrewsbury v severozápadní Anglii požádal poslance, aby odmítli snahy koaliční vlády a premiéra Davida Camerona o "homosexuální manželství." Biskup Mark Davies řekl, že "politici s křesťanským svědomím" musí chránit "Bohem daný význam manželství pro dobro všech budoucích generací. "

Podle Daily Telegraph se takto biskup Davies vyjádřil v sobotu v homilii během výroční diecézní oslavy manželství v kostele sv. Wilfrid v Northwich, Cheshire. Kritizoval myšlenku, že "pokrok" vždy znamená "plynulý posun" od křesťanských základů společnosti. Návrh umožnit homosexuálním partnerstvím, aby byly nazývány manželstvími, nazval "seismickým posunem v základech naší společnosti."

Komentář následoval po zprávách, že více než 100 konzervativních poslanců by volilo proti návrhu, který zvrátí zákonnou definici manželství jako svazku mezi jedním mužem a jednou ženou. Vláda oznámila, že otevře "veřejnou diskusi" v březnu, ne o tom, zda tuto myšlenku přijmout, ale pouze o právním mechanismu, jak ji uvést do praxe.

Biskup Davies řekl: "J¨sme vystaveni přístupu, který vidí pokrok pouze jako plynulý posun naší společnosti dál a dál od svých základů, dokud nám nezůstane nic pro rodinu a společnost na čem by byla postavena mimo proměnlivé politické módy myšlenky."

"Pro snahu znovu ve společnosti definovat manželství politici zjistí, že nejen degradovali instituci manželství, ale zastřely její totožnost pro budoucí generace."

"Pro politiky s křesťanským svědomím bude tato chvíle, kdy by měli odmítnout vůdcovství své vlastní politické strany spolu s každým poslancem, který poznává židovsko-křesťanské hodnoty, na kterých je postavena naše společnost."

"Nyní je třeba pozvednout naše hlasy tak jasně jak je to jen možné, aby hlásali Bohem daný smysl manželství nejen pro dobro této generace, ale také pro dobro budoucích generací."

LifeSiteNews

http://www.lifesitenews.com/news/eu-family-roundup-criticize-homosexuality-in-sweden-and-go-to-jail-no-probl http://www.lifesitenews.com/news/eu-family-roundup-criticize ...

Převzato z http://www.lifenews.sk/, článek naleznete zde.
Sdílet

| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 11. 03. 2012 | 4432 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://www.lifenews.sk/
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 410510
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace