Zajímavé...

Šokující odhalení o největší potratářské síti: Těla dětí po interrupci rozebírají a prodávají jako na součástky!

byrev, CC0 Public Domain / FAQ, pixabay.com "Umíme získat srdce, plíce, játra. Jednoduše mliaždime pod nebo nad." Praktiky jako z hororu odhalila skupina novinářů monitorujících medicínskou etiku lékařů.

Teprve včera, 14. července, zveřejnilo Centrum pro medicínský pokrok video, ve kterém se ředitelka celosvětové potratářské organizace Společnost pro plánované rodičovství přiznává, že tato společnost kromě profitu z potratů jako takových profituje také z prodeje neporušených orgánů dětí po potratu. Cena jednoho orgánu se pohybuje od 30 do 100 dolarů. Ředitelka, Dr. Deborah Nucatolová, je v této pozici od roku 2009 a pro Společnost pracuje již více než desetiletí. Ona sama provádí potraty v Los Angeles, a to až do 24.týdne těhotenství.

Deborah Nucatolová si dohodla schůzku v restauraci s investigativními novináři z Centra pro medicínský pokrok, kteří v utajení monitorují medicínskou etiku lékařů. Novináři hráli roli zaměstnanců jisté společnosti a předstírali zájem o koupi orgánů. Na videu Nucatolová upíjí víno a pojídá salát a mezitím detailně vysvětluje metody, jakými lékaři během provádění potratu získávají orgány z tělíček nenarozených dětí tak, aby byly schopny prodeje. Během procedury si "pomáhají ultrazvukem, aby věděli, kde přesně mají zasáhnout svými nástroji".

Jak pokračuje dále, "omezeni jsme, co se týká hlavy, neboť ta je největší částí těla. Většina dalších částí se dají dostat ven i neporušené. Jen velmi zřídka je dilatace (rozšíření, pozn. Red.) děložního čípku nedostatečná natolik, že by nebylo možné dostat i ostatní části. Proto, pokud dáváte pozor při zacházení s nástroji, tak umíte jít nad, nebo pod hrudník; a nám se velmi dobře daří získat srdce, plíce, játra. Jednoduše víme, že v té části nebudeme mliaždit, ale budeme mliaždiť pod nebo nad, a tak vidím, jestli můžu všechno dostat neporušené.

Co se týče hlavy, někteří lékaři se snaží změnit pozici dítěte tak, aby nebylo otočené hlavou dolů, protože nikdy na začátku nemáte dostatečně rozšířený děložní čípek. Proto pokud začnete nohama, tak se postupně krček rozšíří více a později můžete dostat ven i neporušenou hlavu." V rozhovoru přiznala, že na největší odbyt jdou játra ...

Společnost pro plánované rodičovství prohlašuje, že její aktivity jsou zaměřeny především na osvětu. Její největší výnos však tvoří potraty, jichž zaměstnanci této společnosti provedou více než 300 tisíc ročně, čímž se společnost stala jejich největším poskytovatelem. Kromě výnosu ze samotné procedury získává na daních lidí ročně téměř půl miliardy dolarů.

Na následujícím obrázku jsou zdokumentovány některé objednávky jednotlivých částí těl nenarozených dětí.

Po této kauze bude pro-choice spektrum už jen těžko tvrdit, že se při potratu vyoperovává shluk buněk a nezabíjí lidský život.

Video:

Planned Parenthood Uses Partial-Birth Abortions to Sell Baby Parts


Marína Kovačičová

Zdroj: www.hlavnespravy.sk, 15. 7. 2015

Převzato z http://www.lifenews.sk/, článek naleznete zde.

knerri61, CC0 Public Domain / FAQ, pixabay.com

Sdílet

| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 24. 07. 2015 | 1873 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.lifenews.sk
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (543 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (375 hl.)
 
Je to bláznovství (400 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (415 hl.)
 
Dost se o to zajímám (522 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (415 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (363 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3033
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace