Zajímavé...

Tip na zajímavý vánoční dárek - knihy z tiskového apoštolátu A.M.I.M.S.

kostel VišňovéDoporučujeme knihy z tiskového apoštolátu FATYMu jako dárek. Má to několik výhod:
1. Levné - dá se jich nakoupit i větší množství a pak rozdat
2. Nekupuje se zajíc v pytli - většina brožurek je v elektronické podobě na internetu
3. Knihy nejsou příliš tlusté - neodradí ty, kdo moc nečtou anebo nemají mnoho času
4. Povzbudivý obsah nejednomu napoví, jak v duchu křesťanských hodnot dělat každodenní rozhodování
5. Knihy pošleme poštou, takže není třeba ztrácet čas nákupyZde si můžete objednat knihy tiskového apoštolátu A.M.I.M.S.

Doporučujeme i knihovnu volně šiřitelných textů a comicsů v elektronické podobě!!! (i těch, které nejsou k dispozici v tištěné formě).


Způsob objednávání
Podmínky zaslání knih a dalších tiskovin
Účel zasílání námi tištěných knih
Provedení knih
Případné reklamace
On-line objednávka knih dle autorů
On-line objednávka knih dle témat

Způsob objednávání
je jednoduchý: z nabídky tiskovin podle autorů nebo z nabídky podle témat si vyberete co potřebujete.
Pak nám kliknutím na objednat pošlete mail, ve kterém nezapomeňte uvést své jméno, poštovní adresu
(i s PSČ) váš kontaktní E-mail
(pokud je to potřebné např. pokud posíláte objednávku z cizího počítače), co a v jakém množství objednáváte.
Do svého objednacího mailu můžete také jednoduše zkopírovat tento formulář (pomocí Ctrl+A ho označit, Ctrl+C ho zkopírovat a Ctrl+V ho pak v mailu vlepit).

Tituly označenénení
neobjednávejte, protože momentálně nejsou (budeme se snažit je brzy dotisknout).
K zásilce, kterou vám do osmého dne následujícího měsíce odešleme, připojíme složenku kterou uhradíte na nejbližší poště.
Děkujeme vám za uhrazení hned po přijetí zásilky.
Pokud nejste farní úřad nebo jiná církevní organizace a objednáváte knihy, jejichž výrobní náklady přesahují 800,- Kč, domluvíme se s vámi pravděpodobně na úhradě příspěvku na tisk a poštovné předem.

Pozn: můžeme dodat i stovky, či tisíce kusů od jednotlivých titulů, zde je však většinou nutná individuální domluva a potřebné množství musíme nejdříve vytisknout.
Doba dodání je pak závislá na možnostech našich dobrovolných spolupracovníků. Zdá se nám smysluplné provozovat tuto zásilkovou službu jen v rámci České republiky. Kdyby jste to viděli jinak, je možno se rovněž domluvit.

Podmínky zaslání knih a dalších tiskovin:

Knihy zasíláme nejpozději do sedmého dne následujícího měsíce (většinou však dřív). Objednávky za prázdninové měsíce vyřizujeme až do 7. září.

Knihy a další tiskoviny zasíláme za příspěvek na jejich tisk (náklady na jeden výtisk jsou uvedeny u každého titulu) a na poštovné. Práci dáváme zásadně zdarma, proto nepožadujeme ani balné.

Budeme vděčni, pokud podpoříte naše dílo darem o něco vyšším než jsou náklady na tisk a poštovné. Proto na složenkách, které zasíláme, uvádíme částku jen tužkou, aby, pokud to uznáte za vhodné, jste mohli zasílanou částku případně zvýšit. Předem upřímné Pán Bůh zaplať!

Farní úřady a další církevní instituce hradí příspěvek na tisk a poštovné až po přijetí knih přiloženou složenkou, rovněž tak ostatní osoby u zásilek do 800,- Kč. U zásilek nad 800,- Kč pro ostatní osoby je třeba se s námi dohodnout na způsobu zaslání příspěvku (v případě, že objednávka nebude působit moc důvěryhodně, můžeme ho požadovat předem) a nebo objednávku poslat prostřednictvím vašeho farního úřadu.Účel zasílání
námi tištěných knih

I když vám ochotně zašleme i jednu knihu, kterou si chcete sami přečíst, smysl těchto objednávek je spíše jiný. Vždyť sám si knihu můžete přečíst přímo na internetu (těch pár, u kterých ještě není úplný text v elektronické podobě k dispozici, tam brzy rovněž bude), nebo si ji stáhnout a vytisknout (jde vždy o texty, kteří jejich autoři dávají plně k dispozici pro další šíření).

Jde však především o nabídku těm, kdo tyto knihy budou dále šířit. To je smyslem tiskového apoštolátu A.M.I.M.S. Proto se také snažíme, aby šlo o knihy doslova za pár korun, takže je možné si jich nechat poslat více a půjčovat, rozdávat nebo nabízet za dobrovolný příspěvek těm, kteří si jinak knihy o víře nekoupí.


Provedení knih

Knihy a brožury jsou tištěny digitálním tiskovým automatem, pak sešívány kovovými sponkami a oříznuty. Formát je zpravidla A5, vyjímečně A6 či jiný (uvedeno v nabídkovém seznamu). Obálka je černě tištěná na barevném podkladě. Gramáž obálky se pohybuje mezi 80-170 g/m2. Vyhrazujeme si právo změny provedení obálky a barvy podkladu oproti obrázku v nabídkovém seznamu.

Knihy z nové edice A.M.I.M.S. M. (první z nich je kniha sv. Alfons Maria de Liguori: Návod na dobrý život) jsou s lepenou vazbou V2 a lesklou plnobarevnou obálku 200 g/m2. Příspěvek na tisk (vzhledem k počtu stran) u nich není vyšší, než u knih v dosavadním provedení.


Případné reklamace

rádi vyřídíme. Pokud se přepočítáme v počtu knih, pošleme co dlužíme. Jen nám dejte neprodleně vědět. Pokud je některá kniha nepoužitelná (chybějící stany, zašpiněná, potrhaná - i při dopravě), pošleme jinou. Současně děkujeme za pochopení pro drobné nepřesnosti při sešívání, ořezávání... - vazbu provádějí naši spolupracovníci ručně...On-line objednávka knih dle autorů
On-line objednávka knih dle tématKnihovna volně šiřitelných textů a comicsů v elektronické podobě!!!
(i těch, které nejsou k dispozici v tištěné formě).Knihovna křesťanské literatury na internetu www.knihovna.net


Domovská strana serveru www.fatym.com
(s kompletní nabídkou)
jezulátkoPochod pro život 2009
Sdílet

| Autor: administrátor | Vydáno dne 29. 11. 2012 | 5967 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (549 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (380 hl.)
 
Je to bláznovství (406 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (420 hl.)
 
Dost se o to zajímám (526 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (416 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (364 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3061
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace